Tüm Referanslarımız İçin Tıklayınız...

Benzersiz ve esnek e-ticaret altyapımız ile siz de başarıyı hızlıca yakalayabilirsiniz.

En Gelişmiş E-Ticaret Yazılımı

Anahtar Teslim E-ticaret

E-Ticaret yapmak istiyorum ama nasıl mı diyorsunuz? Hiç Merak Etmeyin Ajans Bulut'un kolay uygulamaları ve verdiği ücretsiz birebir eğitimler sayesinde e-ticaret sitenizi kısa zamanda oluşturabilir, satışlara başlayabilirsiniz.

Kullanımı Kolay Yönetim Paneli

Ajans Bulut e-ticaret sisteminin kolay ürün girişi yapabilmeniz, siparişlerinizi kolay takip edip gönderebilmeniz ve satışlarınızı detaylı raporlayabilmeniz için kullanıcı dostu, kolay arayüzler üretir.

Arama Motoru Optimizasyonu

Muhteşem SEO uyumu ve esnek E-Ticaret SEO modülleri ile arama motorlarında üst sıralarda yer alın. Seo için ihtiyacınız olan herşey panelinizde.

İşlerinizi Kolaylaştıracak Özel Modüller

Ajans Bulut ile e-ticaret daha hızlı, daha pratik! Tek tuş ile fatura kesme, kargo ve diğer entegrasyon modülleri, hızlı ve kolay ürün ekleme seçenekleri ve daha birçok gelişmiş modül ile ticaretinizi kolaylaştırın.

Entegre Banka ve Özel Ödeme Sistemleri

Tüm bankaların sanal pos alt yapıları sisteme entegre durumda. Tek yapmanız gereken sanal pos şifrelerinizi yönetim paneliniz üzerinden girmeniz. Bunun dışında Paypal, Payu, Ipara, Iyzico gibi özel ödeme sistemleri de sizler için hazır durumda.

Detaylı Sipariş ve Kargo Yönetimi

E-ticaret sitenizden aldığınız tüm siparişleri adım adım yönetebilir, raporlayabilirsiniz. Entegrasyon altyapısı olan tüm kargo şirketleri ile entegrasyon sistemi sayesinde kargo bilgilerini web siteniz üzerinden yayınlayabilir, siparişlerinizi kargo sistemine anında aktarabilirsiniz.

E-Ticaret Paketleri

E-Ticaret paketleri sipariş, stok, kargo, raporlama gibi özelliklerin bulunduğu farklı fiyatlardaki seçeneklerdir. İş hacminize göre paketlerde değişiklik yapabilirsiniz. Firmamızda tüm e-ticaret paketlerinde tüm sanal pos modülleri, entegre yazılımlar ve ihtiyaç duyacağınız tasarımsal altyapı birlikte sunulur.

E-İhracat Çözümleri

Ürettiğiniz ürünleri dünyanın heryerine ulaştırmaya hazır mısınız? Artık Türk ürünlerini dış pazara aktarmanın zamanı geldi. Firmamız sitenizi yurtdışı satışlarına hazır gele getirmek için yanınızda. Tüm dil seçenekleri ve tüm yabancı para birimleri ile entegre olarak sitenizi tasarlıyoruz.

E-Ticaret Danışmanlığı

Bizden alacağınız e-ticaret sitesinin yanında profesyonel olarak danışmanlık hizmetide almış olacaksınız. Siz ürünlerinizi üretirken online satış sitenizide bize emanet edebilirsiniz. Bu konuda ki tecrübemiz ile markanızın kısa sürede istediğiniz seviyelere gelmesini beraber sağlamış olacağız.

WHATSAPP

CANLI DESTEK

EN
Hemen Ara: 0224 888 00 95