Bursa Web Dizayn, Bursa Web Tasarım Süreci, Web Süreci Aşamaları
Günümüzde Bursa web tasarım sistemi genel olarak web yazılım, e-ticaret, domain tescil ve de arama motoru optimizasyonu gibi pek çok konuda uzman kadrosu ile beraber hizmet vermektedir. Bursa Web Tasarım Süreci Kurulduğu günden bugüne kadar Bursa web ta
Bursa Web Dizayn, Bursa Web Tasarım Süreci, Web Süreci Aşamaları

Bursa Web Tasarım

Günümüzde Bursa web tasarım sistemi genel olarak web yazılım, e-ticaret, domain tescil ve de arama motoru optimizasyonu gibi pek çok konuda uzman kadrosu ile beraber hizmet vermektedir.

Bursa Web Tasarım Süreci

Kurulduğu günden bugüne kadar Bursa web tasarım hizmetleri sunmak adına odaklanan, alt yapısını da bu doğrultuda geliştiren ve de teknik personelini bu yönlerde eğiten tasarım şirketidir. Bu bağlamda sitemizin web tasarım sürecimiz aşağıdaki gibi yer almaktadır.

Web Tasarım Sürecinde Araştırma

Müşterilerin beklentileri nedir ve de hazırlanacak sitenin içeriği ne yönde olacak bir araştırma yaparak çalışmaya başlanır. Sitenin hangi kullanıcı kitlelerine hitap ettiği ve de sitede nasıl aktivite olacağı belirlenir. Örneğin kurulacak web site sadece kurumsal şekilde hazırlanıp iletişim amacı ile mi kullanılacak yoksa web sitede bir kullanıcı aktivitesi olacak mı şeklinde çeşitli sorularla nasıl çalışma yapacağımıza daire birçok görüşme yapılır. Ayrıca Bursa web tasarım olarak sektör araştırması yapılarak rakiplerin de ne gibi çalışma içinde olduğu da incelenir ve de sektörün yurt dışı şeklindeki rakiplerine de göz atarız. Bu sayede firmaların rakipleri hakkında yeterince bilgi sahibi oluruz.

Web Tasarım Sürecinde Hedeflerin Belirlenmesi

Yapılan bütün araştırma ve de müşteri ile yapılan görüşmelerden sonrasında web sitesinin ne şekilde olacağına dair taslak olan çalışma ekibimizce hazırlanmış olur. Ardından firmanın hedeflerini çok iyi anlayıp ihtiyaçlarını da doğru analiz edip ön çalışma yapılır, böylece müşterinin de hazırlanacak web tasarım hakkında bilgi sahibi olması sağlanır. Web tasarım adına gereken programlar ve de yetenekli ekibimiz sayesinde de müşteri hedeflerini anlamamız yalnızca dakikalar alır.

Web Tasarım Yapılması ve Testleri

Web tasarımı yapmaya başladıktan sonra oluşan tüm sorunlar düzeltilir. Bu aşamada da yerel olarak çalıştığımızdan siteler yayında değildir. Bu yüzden de gerekli olan müdahaleleri site hiç hizmete girmeden yapmış oluruz. Masaüstü, mobil ve de tablet gibi pek çok farklı cihazlarda test yaparak inceliyoruz. Ardından web tasarım adına gerekli olan Bursa web tasarım programları ya da web tasarım uzmanı olan çalışanlarımız ile beraber istenilen tasarımı çok kısa sürede hazır hale getiririz. Gerekli düzenlemeler ve de sitenin çalışma durumunu da inceliyoruz. Minimum kod ve ya dosya ile beraber tasarımı hazırlıyoruz.

Web Tasarım Sürecinde Teslimat

Genel olarak hazırladığımız tasarımı müşteriye sunmadan öncesinde birlikte inceleyerek gerekli olan ve ya olmayan revizeleri not alıp çok kısa bir süre içinde düzenliyoruz. Bundan dolayı da müşterilerin istediği doğrultuda web site tasarımı eksiksiz olarak hazırlanmış olur. Bütün bu süreç zamanında da müşteri ile doğru iletişimimizle kayıp etmeyip sistemi güven içinde tutuyoruz. Genellikle web tasarımı hazırlayıp yayınlayıp müşterimize güvenle teslim ediyoruz. Ancak müşterinin kullanabilmesi için de öncelikle hazırladığımız çok kolay kullanımlı yönetici paneli de bu tasarıma entegre olarak teslim edilir. Bu nedenle müşteri istediği her zaman site üzerinde ekleme, çıkarma ya da düzenleme yapabilir.