Bursa Kurumsal Kimlik Hizmetleri

Bursa Logo tasarımı, bir işletmenin veya kuruluşun kimliğini temsil eden, görsel olarak tanınabilir bir sembol veya işarettir. Logo tasarımının amacı, işletmenin veya kuruluşun hedef kitlesine, değerlerine ve hizmetlerine uygun bir kimlik oluşturmaktır. Bursa Logo tasarımı, kurum, kuruluş veya kişisel bir oluşum için dijital olarak tasarlanan imge, rakam, görsel ve çeşitli şekillerle oluşturulan görsellerdir. Bursa logo tasarımı, şirketinizin yapısını, özelliklerini ve imajını temsil eden özelliklerin tümü olan kurumsal kimliği oluşturma açısından kilit rol oynar. Ajans Bulut, logo tasarımı

Bursa Marka Tescili

‘Marka tescili nedir’ dersek, logonun ve kurumsal kimliğin yasal olarak koruma altına alınmasıdır. Marka tescili sayesinde 3. kişilerin marka üzerinden gelir elde etmesi ya da başka bir şekilde markanızı kullanması mümkün değildir. Marka tescili 10 yıl süre ile kullanılabilir, devredilebilir ve miras bırakılabilir. Marka tescil başvuruları online olarak ya da şahsen yapılabilmektedir. Başvurular; Türk Patent ve Marka Kurumu nezdinde TC Kimlik numarası ile şahıs adına veya şirket/tüzel kişilik adına yapılabilmektedir. Ajans Bulut Bursa’da ‘marka tescili’ gerçekleştiren firmalardandır.

Online İtibar Yönetimi

Ajans Bulut’ta online itibar yönetimi, bir kişi, marka, ürün veya kuruluşun dijital platformlardaki itibarını koruma, yönetme ve geliştirme sürecini kapsar. Bursa online itibar yönetimi işlemleri, dijital izleri yönetme sürecidir. İlgili süreç, bireylerin ve işletmelerin dijital dünyada olumlu bir imaj oluşturmalarına ve sürdürmelerine yardımcı olur. Böylelikle marka veya itibar yönetiminizde nelerin iyi gittiğini ve nelerin geliştirilmesi gerektiğini anlayabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Bursa kurumsal kimlik tasarımı, bir işletmenin veya kuruluşun görsel olarak tanınabilir bir sembol veya işaret ile temsil edildiği kimliktir. Ajans Bulut’ta kurumsal kimlik tasarımının amacı, işletmenin veya kuruluşun hedef kitlesine, değerlerine ve hizmetlerine uygun bir kimlik oluşturmaktır. Kurumsal kimlik tasarımı, markanızı müşterilerinize, tedarikçilerinize, çalışanlarınıza markanızı yansıtma biçiminizdir. Dışarıdan bakıldığında ilk görülen yüzünüzdür. Kurumsal kimlik tasarımı markanızın görsel dışa aktarımıdır ve bu yüzden oldukça önemlidir.

Kurumsal Kimlik Fiyatları

Kurumsal kimlik tasarımı fiyatları, tasarımın kapsamına, içeriğine ve tasarımın yapılacağı firmanın konumuna göre değişkenlik gösterir. Temel ihtiyaç, promosyon ve resmi evraklarla ilgili kurumsal kimlik tasarımının fiyatları artabilir ve ihtiyaçlara göre şekillenip değişebilir. Kurumsal kimlik tasarımında fiyatlar, tasarımın kapsamına ve içeriğine göre değişir. Bu nedenle, Ajans Bulut’tan tasarımın detaylarına göre fiyat teklifi almanızı öneririz.

Kurumsal Kimlik Hizmetleri

Kurumsal kimlik, bir şirketin veya organizasyonun tasarım, renk, font, slogan, logo, mottosu, ürünleri, hizmetleri ve tavırları gibi faktörleri içeren ve onları birbirinden ayıran noktaları ifade eder. Kurumsal kimlik tasarımı, firmanızı her ortamda temsil eden ve müşterilerinizin firmanızı yada markanızı akılda kalıcı şekilde tanımasını sağlamak için yapılan çalışmaların bütününe verilen isimdir.

Kurumsal Kimlik Danışmanlığı

Kurumsal kimlik danışmanlığı, kurumsal kimlik tasarımı konusunda uzmanlaşmış profesyoneller tarafından verilen bir danışmanlık hizmetidir. Kurumsal kimlik danışmanlığı, firmanın kurumsal kimliğini oluşturmayı, geliştirmeyi veya yenilemeyi kapsar. Kurumsal kimlik tasarımı fiyatları, tasarımın kapsamına, içeriğine ve tasarımın yapılacağı firmanın konumuna göre değişebilir.

Kurumsal Kimlik Ajansı

Kurumsal kimlik ajansı, kurumsal kimlik tasarımı konusunda uzmanlaşmış kişiler tarafından verilen bir danışmanlık hizmetidir. Bu hizmet, firmanızın kurumsal kimliğini oluşturmak, geliştirmek veya yenilemek için size yol gösterir. Bursa kurumsal kimlik tasarımı fiyatları, tasarımın kapsamına, içeriğine ve tasarımın yapılacağı firmanın konumuna göre değişir. Bu nedenle Ajans Bulut ile iletişime geçerek, tasarımın detaylarını anlatmanız ve buna göre fiyat teklifi almanız önerilir.

Kurumsal Kimlik Kılavuzu

Kurumsal kimlik kılavuzu, bir kurumun kimliğini oluşturan tüm tasarım öğelerinin kullanım biçimlerini açıklayan kitapçıktır. Ajans Bulut kurumsal kimlik kılavuzunda, logo, amblem gibi tanıtıcı işaretlerin yazı karakteri, punto, renk, ölçüler gibi tüm özellikleri belirtilir. Bunun yanında bayrak, flama, afiş, antetli kağıt gibi yüzeylere de uygulanış biçimlerini açıklanır.

Bursa Kurumsal Kimlik Danışmanlığı

Bursa’da kurumsal kimlik danışmanlığı hizmeti veren birçok firma bulunmaktadır. Bursa’da kurumsal kimlik tasarımı hizmeti veren firmaların başında Ajans Bulut gelir. Ajans Bulut hizmetleri arasında, web tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, logo tasarımı, marka danışmanlığı, reklam tasarımı, SEO optimizasyonu, dijital pazarlama, fotoğraf-video, sosyal medya danışmanlığı gibi hizmetlerinin sunulduğu görülmektedir.