Bursa Web Tasarım Fiyatları, Web Sitesi Tasarımının Maliyeti Nedir?
Web Sitesi Tasarımının Maliyeti Nedir? Bir web sitesi tasarlamanın ortalama maliyeti 1.000 ile 50.000 TL arasındadır. Web sitesinin stili, boyutu ve işlevselliği dahil olmak üzere çeşitli faktörler web tasarımının fiyatını etkiler. Şirketinizin web tasarı
Bursa Web Tasarım Fiyatları, Web Sitesi Tasarımının Maliyeti Nedir?

Bursa Web Tasarım Fiyatları

Web Sitesi Tasarımının Maliyeti Nedir?

Bir web sitesi tasarlamanın ortalama maliyeti 7.000 ile 50.000 TL arasındadır. Web sitesinin stili, boyutu ve işlevselliği dahil olmak üzere çeşitli faktörler web tasarımının fiyatını etkiler. Şirketinizin web tasarımı için ne harcaması gerekiyor ve web tasarımı neleri içeriyor?

Bu yazımızda web sitesi tasarım fiyatlandırması hakkında bilgi vermekteyiz!

Size özel bir web tasarım teklifi ister misiniz? Ödüllü ekibimize 0224 888 0095 numaralı telefondan ulaşabilir ve yetenekli web tasarımcıları ekibimize sizin için neler yapabileceğini sorabilirsiniz. Web tasarımı teklifinizi almak için bizimle iletişime geçin.

Bir teklif talep etmeden önce daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin!

Profesyonel Web Tasarımı İçin Ne Kadar Harcama Yapmalısınız?

7.000 TL ‘den 50.000 TL’ ye kadar değişen web tasarımı fiyatları ile, profesyonel web tasarımı için neyin çok ya da az harcayacağının bilinmesini kolaylaştırır.

Bu şekilde, şirketinize doğru bir maliyet tahmini sağlayabilirsiniz.

Bir web sitesinin ne kadar maliyeti olacağını bilmek mi istiyorsunuz?

Web tasarım fiyatlarına bakmanın en iyi yolu üç ayrı aşamadır:

1. TEMEL WEB TASARIMI

İşletmenize basit ama etkili bir web sitesi sunar. Orta ve ileri düzey web tasarımı gibi, temel web tasarımı da markanıza ve hedeflerinize özel bir web sitesi oluşturur.

Küçük bir işletme veya başlangıç seviyesinde iseniz, temel web tasarımı uygun maliyetli bir seçenek sunar. Şirketinize satın alımları, teklif talepleri, telefon görüşmeleri ve daha fazlasını başlatabilen güvenilir, kullanıcı dostu bir siteyi hizmetinize sunar.

2. ORTA SEVİYE WEB TASARIMI

İşletmenize iyi tasarlanmış, performans odaklı bir web sitesi sunar. Şirketinizin benzersiz gereksinimlerini karşılamak için genellikle bir İçerik Yönetim Sistemi (CMS) veya metin yazarlığı gibi ek özelliklerde içerir.

Küçük ve orta ölçekli bir işletme (KOBİ) iseniz, orta ölçekli web tasarımı sizin için ideal bir çözüm sunar. Aynı zamanda şirketinize, diğer dijital pazarlama stratejilerini geliştirme imkanı sunar. Örneğin bir CMS, içerik pazarlama stratejinizi destekleyen içeriği yayınlamanıza yardımcı olur .

3. GELİŞMİŞ WEB TASARIMI

İşletmenize özel, gelişmiş bir web sitesini hizmetinize sunar. Bu web tasarım katmanı, veritabanı entegrasyonu, e-ticaret işlevselliği ve daha fazlası gibi birkaç ek hizmet sunabilir.

Bir kuruluş veya şirketseniz, gelişmiş web tasarımı şirketinizin boyutuna uygun bir çözüm sunar. Ayrıca, rekabetçi pazarınız için kritik olan dönüşüm oranınızı ve yatırım getirinizi en üst düzeye çıkarır .

Şirketinizin büyüklüğü genellikle web tasarım maliyetlerinizi belirleyen niteliktir.

Sadece temel bir web tasarım paketi satın almanız, daha düşük performanslı bir web sitesi aldığınız anlamına gelmez. Yalnızca, duymadığınız özelliklerin ödenmesine karşın büyüklüğünüze, ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize uygun bir site satın alıyorsunuz.

AJANS BULUT Web Tasarımı Fiyatlandırması

Ajans Bulut olarak aşağıdakiler dahil çeşitli web tasarım hizmetleri sunuyoruz:

WEB SİTESİ TASARIMI

Tasarım hizmetleri iş ve hedeflerinize göre özelleştirilmiş bir web sitesi ile iş sağlayabilir. Ayrıca, sitenizin mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini sunmasını sağlayarak şirketinizin dönüşümlerini ve gelirlerini en üst düzeye çıkarmasına yardımcı oluruz.

WEB SİTESİ YENİDEN TASARLAMA

Ajans Bulut, web sitesi yeniden tasarımı hizmetleri şirketinize uyarlanmış bir yenilenen modern web sitesi ile iş sağlayabilir. Yalnızca sitenizi modernize etmekle kalmaz, aynı zamanda UX’inizi iyileştiren yeniden tasarlanan bir proje planı geliştirmeden önce sitenizi derinlemesine denetleriz.

AÇILIŞ SAYFASI TASARIMI

Ajans Bulut, açılış sayfası tasarım hizmetleri bir performans odaklı açılış sayfasıyla ile iş sağlayabilir. Pazarınızı araştırır, işinizi öğrenir ve yeni açılış sayfalarınızı test ederiz. Sürücümüz, kullanıcıları kalmaya ve şirketinize bağlanmaya teşvik eden bir açılış sayfasında sonuçlanır.

508 UYGUNLUK TASARIMI

Ajans Bulut, 508 uyumluluk tasarım hizmetleri güvenle işinizi sağlarlar. Web sitenizi 508 uyumu açısından denetler ve uygulayabileceğimiz bir dizi öneri geliştiririz. Bu, şirketinize federal düzenlemelere uygun bir site sağlar.