Bursa Web Yazılım, Web Tabanlı Yazılım, Neden Web Tabanlı Yazılım
Web tabanlı yazılım, internet üzerinden bir web tarayıcısı ile kullandığınız yazılımdır. Hiçbir şey yüklemeniz, herhangi bir yazılım indirmeniz veya yükseltme konusunda endişelenmeniz gerekmez. Gmail, Hotmail veya Yahoo Mail gibi çevrimiçi bir banka veya
Bursa Web Yazılım, Web Tabanlı Yazılım, Neden Web Tabanlı Yazılım

Bursa Web Yazılım

Bursa Web Tabanlı Yazılım, Normal Yazılımınızdan Daha İyidir.

Öncelikle, Web Tabanlı Yazılım Nedir?

Web tabanlı yazılım, internet üzerinden bir web tarayıcısı ile kullandığınız yazılımdır. Hiçbir şey yüklemeniz, herhangi bir yazılım indirmeniz veya yükseltme konusunda endişelenmeniz gerekmez. Gmail, Hotmail veya Yahoo Mail gibi çevrimiçi bir banka veya web tabanlı e-posta programı kullanıyorsanız, zaten web tabanlı bir yazılım kullanıyorsunuzdur.

Neden İşim İçin Daha İyi?

Web tabanlı bir yazılım kullanırken, teknik bir şey hakkında endişelenmenize gerek yoktur, sadece işinizi yapabilirsiniz. Tüm güvenlik, çalışma süresi ve yedeklemeler, yükseltmeler ve “BT çalışanı” işleriyle ilgileniyoruz, iyi olduğunuz şeye odaklanmaya devam edebilirsiniz, gerisini biz hallederiz.

Web Tabanlı Yazılım Daha Güvenlidir.

Geleneksel yazılımlarla, çalışanlar dizüstü bilgisayarlarında, USB sürücülerinde veya taşınabilir sabit sürücülerinde veri tasarrufu sağlar. Dizüstü bilgisayarlar çalınır, bilgisayarlar nadiren yedeklenir ve herkesin makineleri en son güvenlik düzeltme ekleri ve güncellemeler ile güncel değildir. Web tabanlı yazılımımızı kullandığınızda, verileriniz, son derece güvenli, yüksek güvenlikli bir veri merkezinde, güvenli, her zaman güncellenen, günlük yedeklenmiş kurumsal bulut sunucularda saklanır.

Sizinle Birlikte Yürüyeceğiz.

Ürünlerimizi her gün kullanıyoruz. Tüm hassas ve gizli verilerinizi müşterilerimizin kullandığı sunucularda saklıyoruz. Tüm işimize, ürünlerimize ve güvenlik politikalarımıza güveniyoruz. Sizinle yürüyüşe çıktığımızda kendinizi rahat hissedebilirsiniz.

Her Şey Bir Yerde ve Bir Arada.

Web tabanlı yazılımların en önemli avantajlarından biri, tüm verilerinizin herhangi bir zamanda herhangi bir bilgisayardan web üzerinden merkezileştirilmesi ve erişilebilir olmasıdır. Her şeyi web’de bir yerde sakladığınız için yanlış bilgisayarda bir şey bırakamazsınız . Her yerden alabilirsiniz. Elbette güvenli ve şifre korumalı olarak.

Verileriniz Günlük Olarak Otomatik Olarak Yedeklenir.

Yedeklerimiz ek alanlar gibi birden fazla yerde saklanır. Yedeklerimizin yedekleri olduğunu söyleyebiliriz. Hiç kimsenin verilerini kaybetmedik ve sizinkinide kaybetmeyeceğiz.

Verileriniz Bizimle Güvende.

En gelişmiş sunucularımız biyometrik kilitler ve 24 saat gözetim ile korunmaktadır. Bursa Yazılım ve altyapımız en son güvenlik yamalarıyla düzenli olarak güncellenmektedir. Ağımızdaki trafik, verilerinizi güvende tutmak için şirket sınıfı bir güvenlik duvarının arkasından akmaktadır.

Her Zaman En Son ve En İyisini Kullanıyorsunuz.

Güncelleştirmeleri kendiniz indirip yüklemenizi gerektiren geleneksel yazılımların aksine, ürünlerimiz otomatik olarak güncellenir. Ürünlerimizi ne zaman kullanıyorsanız, daima en son ve en iyi sürümü kullanıyorsunuzdur.

Yükleme Yapmak Zorunda Değilsiniz.

Bizim yazılımımızla indirmek veya yüklemek zorunda değilsiniz. Sahip olduğunuz web tarayıcı ile giriş yapın (Chrome, Safari veya Firefox). Tıpkı çevrimiçi bankanız veya web tabanlı e-posta programınız gibi.

Asla “Uyumlu mu?” Diye Sormanıza Gerek Kalmayacak.

Yazılım sadece belirli platformlar için mevcuttu. Windows yazılımı, Mac yazılımı vb. vardı. Yazılımımız, bir web tarayıcısı ve internet bağlantısı olan herhangi bir platformda çalışıyor. Mac, Windows, Linux hepsi desteklenmektedir.

Güvendiğiniz Herkes Verilere Erişebilir.

Çalıştığınız herkes aynı merkezi hesaba giriş yaptıklarından, her şeyi bir yerde tek bir veritabanına sahipsiniz. Artık en son bilgiye kimin sahip olduğu konusunda endişelenmeyin: Herkesin elinde.

Evde, İşte veya Yolda Çalışabilirsiniz.

Web tabanlı yazılım kullandığınızda ofisiniz her yerdedir. İşte, evde, bir otelde, bir müşterinin ofisinde, hatta cep telefonunuzda. Verilere internet erişimi olan her yere erişilebilirsiniz.